Volné pracovní místo  Zdravotní sestra pro centrum sociální a ošetřovatelské pomoci

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 41 000–50 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, centrum, které poskytuje podporu a pomoc lidem, kteří se ocitli vzhledem ke svému věku, zdravotnímu či chronickému onemocnění v situaci, kdy jsou odkázání na pomoc jiné osoby, hledáme kandidáty na pracovní pozici Zdravotní sestra.

Náplň práce:

  • kontrola zdravotního stavu pacienta / klienta
  • příprava na vyšetření pacienta / klienta
  • vedení zdravotnické dokumentace
  • komunikace s rodinou pacienta

Požadujeme:

  • střední zdravotnickou školu s maturitou nebo Bc., Mgr.
  • trestní bezúhonnost
  • schopnost samostatné práce, flexibilitu, zodpovědnost
  • příjemné a profesionální vystupování
  • zkušenost v práci se seniory
  • odolnost vůči stresu
  • znalost práce s PC

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr nebo možnost DPČ
  • mzda 41 000 – 47 000 Kč dle praxe
  • pracovní doba od 7 do 19 h v režimu krátký / dlouhý týden (bez nočních směn)
  • příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • zaměstnanecké benefity
  • místo výkonu práce: Praha 15 – Horní Měcholupy
  • nástup dle dohody ihned

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů